Zaopiekujemy się Tobą…

czwartek, 12 Kwiecień 2007 at 23:04 (Europa)

Niemieckie rodziny Schneider, Harder, Krauter i Busekros ośmieliły się dokonać najpodlejszego z podłych czynów: uczyły swoje dzieci w domu, w zgodzie z własnymi poglądami i przekonaniami

To się bardzo nie spodobało pewnym oficjałom, którzy najwyraźniej uważają, że (cytat) „integrowanie odmiennych punktów widzenia” jest znacznie ważniejszą wartością niż ludzka godność, wolność i szczęście.

Melissa Busekros, piętnastolatka uczona przez swoich rodziców, została za to posłana do wariatkowa (za coś, co nazwano w czasie procesu sądowego „szkołofobią,” która najwyraźniej nie jest podzielana przez każdego normalnego ucznia…), a następnie do rodziny zastępczej; nie ma żadnego kontaktu ze swoją prawdziwą rodziną, mimo usilnych i powtarzających się próśb o powrót do domu.

Biurokratycznym pretekstem do wysłania na rodziców Melissy oddziału policji z pozwoleniem „użycia siły, jeśli to będzie konieczne” było (cytat) „przeciwdziałanie wzrostowi równoległych społeczeństw bazujących na religii…”

Na pozostałe trzy rodziny nałożono grzywny w ysokości od 2,5 tys. do 4 tys. dolarów. Ich konta bankowe zostały zamrożone, a ich domy przeznaczono na sprzedaż.

Dla takich spraw nie trzeba nawet komentarza… nóż sam się otwiera na gardłach pieprzonych biurokratów, dla których los zwykłego człowieka jest NICZYM, gdy wchodzi w konflikt z polityką – ale taka jest logika wszystkich państwowców, wszędzie – siedź cicho, gdy rujnujemy ci życie, albo zarżniemy cię jak świnię: to w końcu wszystko dla twojego dobra.

Po więcej szczegółów:
http://worldnetdaily.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=55151
http://www.freemelissab.com/

Reklamy

1 komentarz

  1. tim said,

    Thanks for the link!
    Tim

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: