Mayor Major Major Giuliani

Środa, 16 Maj 2007 at 21:33 (Ameryka Północna)

Przepraszam, że się tak uczepiłem Giulianiego, ale rzadko zdarza się widzieć tyle zła, zepsucia i krwi na rękach jednego człowieka.

We wtorkowej debacie Partii Republikańskiej w Karolinie S, Ron Paul (jeden uczciwy, szczery i oddany ludzkiemu szczęściu kandydat z całego GOP-u i jeden z niewielu z obu partii) stwierdził fakt, który jest oczywisty dla każdego, kto ma jakieś pojęcie o stosunkach międzynarodowych: że atak z 11 września był odpowiedzią na długą historię Stanów Zjednoczonych wysadzających w powietrze arabskie domy, ziemie i samych Arabów, mordując ich, kalecząc, pozbawiając dobytku i dachu nad głową.

Nagle Giuliani wskoczył na ring wściekły jak tygrys (ciekawe, czyi specjaliści od PR pomagali mu powtarzać te ruchy przed debatą. Haliburton? Lockheed-Martin?) przypominając wszystkim, że był tym samym niekompetentnym śmieciem, który dopuścił do ataku terrorystycznego na własne miasto i oświadczając, że Paul powinien przeprosić za to, że nie uważa, że Arabowie lubią oddawać życie i zabijać tysiące ludzi, bo nienawidzą MTV (a swoją drogą, jeśli Giuliani twierdzi, że „nigdy nie słyszał o takim wyjaśnieniu ataków 9/11” to chyba nie wychodzi zbyt często z domu).

…i dostał za to aplauz.
JAK GŁUPIM trzeba być, żeby popierać tego małego sykofantycznego Hitlerka, gdy wykrzykuje swoje „wir mussen die Araben ausrotten!”? Jakim SKOŃCZONYM IDIOTĄ trzeba być, by wierzyć w bajeczki korporacyjnego establishmentu, który wymienia krew amerykańskich żołnieży na ropę?

Stany Zjednoczone to Trzecia Rzesza naszych czasów. Tylko bardziej hipokrytyczna, dwutwarzowa i sprawniej ukrywająca swoje zbrodnie. Mit wielkiej wolnościowej, demokratycznej, niekłamiącej swoim obywatelom, nieuczestniczącej w masowych morderstwach Ameryce rozwiewa ledwie kilka stron „A People’s History of the United States” Howarda Zinna.

LUDZIE! OBUDŹCIE SIĘ!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: