Biblioteczka

Niedziela, 2 Wrzesień 2007 at 23:42 (Libertariańska Lewica)

Może niektórzy z Was zauważyli link z prawej, obok bannerów A3 i ALL – do Biblioteczki Lewicowego Libertarianina. Na razie to tylko pomysł, który trochę musnąłem ale można by to jeszcze rozszerzyć o duuużo stuffu. Więc jeśli ktoś ma jakieś pomysły, co możnaby dodać, chętnie przyjmę jakieś propozycje. A kiedy już będziemy mieli swoje własne agorism.info (kiedy Brad Spangler zdecyduje się uraczyć mnie odpowiedzią :/) to będziemy mieli ładną kompilację łatwo dostępnych materiałów dla zainteresowanych i dla badaczy.

Przy czym nazwa nie jest do końca trafna, bo wrzuciłem tam parę rzeczy, które się z lewicowym libertarianizmem nie kojarzą (Hoppe na przykład albo esej Rothbarda z Egalitarianism), ale służą za ważną ilustrację libertariańskiej teorii klas oraz teorii historii.

Później może się wezmę za krótkie opisy, ale nie wszystko tam przeczytałem do końca (większości w gruncie rzeczy :)) więc z tym też będę potrzebował trochę pomocy – no ale cóż, nigdy nie planowałem tego jako jednostkowego przedsięwzięcia.

Tak więc nadsyłajcie różnorakie propozycje – najmilej widziane długie, syntetyczne eseje – albo w przypadku historii szczegółowe opisy konkretnych osób, wydarzeń lub okresów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: